PlastikoRemontas

Nestandartiniai plastikiniai gaminiai – bet kokie plastikiniai gaminiai, kurie neatitinka standartinių matmenų ar specifikacijų. 

Šie gaminiai gali būti pagaminti pagal užsakymą, kad atitiktų konkrečius konkretaus kliento poreikius. Nestandartinių plastikinių gaminių pavyzdžiai: plastikinės dalys, pagamintos taip, kad atitiktų unikalų dizainą ar formą, arba plastikiniai gaminiai, pagaminti taip, kad atitiktų konkrečius veikimo ar funkcinius reikalavimus.

Nestandartiniai plastikiniai gaminiai gali būti gaminami naudojant įvairias plastikines medžiagas ir gamybos procesus, įskaitant liejimą įpurškimu, formavimą pūtimu ir termoformavimą.Pagrindinė bendros nestandartinių plastikinių gaminių taikymo sritis yra pramonė

Mūsų įmonė Jums gali pasiūlyti nestandartinių gaminių gamybą pagal individualų užsakymą. Projektuojame ir gaminame detales iš plastiko.Mūsų gaminiai yra atsparūs šalčiui ir karščiui, nesunkūs, lengvai transportuojami, plaunami ir valomi.

Galime pagaminti įvairių šulinių bei siurblinių praaukštinimus. Suvirinti kelias talpas ar plastikinius konteinerius į vieną, pagaminti prabėgimus.Taip pat galime jums pasiūlyti įvairių vonių gamybą (žuvų veisimui, skysčių laikymui).

Savo gaminiams suteikiame ilgaamžiškumo garantiją bei tolimesnį jų aptarnavimą. 

Kai kurie mūsų darbai: