PlastikoRemontas

Kiekvienas vairuotojas pripažins – jog norisi turėti automobilį kuris yra nepriekaištingo techninio stovio. 

Neišimtis ir žemės ūkio technika. Neretu atvėju nutinka taip, jog kuro bakas tiesiog savaime sutrūksta arba kitaip mechaniškai yra pažeidžiamas. Tai nutinka todėl, jog kuro bakai yra mažai apsaugoti – išimtis tik miško technika.

Tad ką daryti tokiu atvėju kai bakas įtrūksta, arba yra praduriamas?

Dažniausiai žmonės šia problemą bando spresti patys. Dėja, klijavimas, lydymas, tinklelių litavimas ar stiklo audinio klijavimas yra tik laikina išsigelbėjimo priemonė.

Taip pat neretai yra kreipiamasi į plastiko suvirintojus, kurie naudoja visai netinkamą technologiją šios problemos sprendimui.

Tad kodėl verta kreiptis į mus?

Mūsų turima technologija leidžia atlikti kuro bako virinimą itin greitai bei kokybiškai. Mes nenaudojame jokių plokštelių su kniedemis, nededame įlituojamų tinklelių ar klijų. Suvirinus baką garantuojame jog virinta vieta bus sandari bei ilgaamžė.

Kiek tai kainuoja?

Kiekvienas darbas yra individualus, todėl nusakyti tikslią sumą iš anksto, neįvertinus gaminiui padarytos žalos iki remonto, pakankamai sunku. Tačiau kiekvienu atveju Jūs su mumis taupote ženklias pinigų sumas bei savo laiką. 

Iš mūsų sukauptos patirties žinome dažniausiai rinkoje pasitaikančių žemės ūkio technikos gamintojų plastikinių kuro bakų silpnąsias vietas.

Mūsų komanda yra mobili, tad paslaugą galime atlikti bet kuriame Lietuvos taške, Jums niekuo rūpintis nereikia.

Jei jūsų bakas sutrūkęs, o jūsų užklijuoti klijai “nelaiko”, kreipkitės į mus ir rasime efektyviausią jūsų problemos sprendimą. 

Kai kurie mūsų darbai: