PlastikoRemontas

Chemikalų purkštuvai – vieni iš pagrindinių žemės ūkio technikos padargų. Kai kurie neįsivaizduoja ūkininkavimo be purkštuvo, ir nesvarbu koks jis bebūtų, – pakabinamas, prikabinamas ar savaeigis. Purkštuvai, nors ir prižiūrimi ,kaip ir visa kita technika, genda, o ypač jų talpos.

Tad kodėl purkštuvo talpa įtrūksta?

Trūkinėjimo veiksnių yra labai daug, o kartais jie net visi susideda į vieną. Pagrindinis veiksnys – prastas paruošimas žiemai, ypač jei purkštuvas stovi lauke.Mikro įtrūkimas, kurį pastebėti yra beveik neįmanoma gali atsirasti važiuojant dideliais greičiais su pusiau užpildyta talpa. lgainiui jis po truputį trūksta vis daugiau kol pro jį pradeda bėgti skysčiai. 

Tačiau net ir gerai prižiūrimas purkštuvas sutrūksta, nes gamintojas padarė inžinerinių klaidų skaičiuojant apkrovas ir gaminant talpai rėmą.

Sutrūkus talpai  žmonės dažnai problemą bando spręsti patys. Arba kreipiasi į plastiko suvirintojus, kurie naudoja visai netinkamą suvirinimo technologiją ir apsiima remontuoti purkštuvo talpą. Puiku, jei tai pavyksta, tačiau daugeliu atvėjų toks virinimas arba klijavimas klijais, stiklo audiniu, silikonu ir t.t. būna nekokybiškas ir remontą tenka atlikti iš naujo. 

Mūsų turima technologija leidžia atlikti talpos virinimą itin greitai bei kokybiškai. Mes nenaudojame jokių plokštelių su kniedemis, nededame įlituojamų tinklelių ar klijų. Suvirinus talpą garantuojame jog virinta vieta bus sandari bei ilgaamžė.

Iš mūsų sukauptos patirties žinome dažniausiai rinkoje pasitaikančių chemikalų purkštuvų gamintojų talpų silpnąsias vietas. bei efektyviai jas sprendžiame.

Mūsų komanda yra mobili, tad paslaugą galime atlikti bet kuriame Lietuvos taške, Jums niekuo rūpintis nereikia. Esant reikalui, suvirinimą galime atlikti ir iš talpos vidaus, jei to padaryti neįmanoma iš išorės, ir tik labai retu atvėju talpą reikia iškelti iš rėmo (kai į ją patekimas neįmanomas, o trūkimas yra po rėmu).

Jei jūsų purkštuvo talpa yra sutrūkusi, o jūsų užklijuoti klijai “nelaiko”, kreipkitės į mus ir rasime efektyviausią jūsų problemos sprendimą.

Kai kurie mūsų darbai: